Hazine Avcıları Tarzan TRANSCENDENCE Robocop Çocuk Büyütme Rehberi Dhoom 3 Lego Galaksinin Koruyucuları Efsane Beşli Suç Çetesi Ölüm Yarışı 3 Yarışcı Doğanlar Türkçe
Ana Sayfa > Komedi Filmleri, Romantik Filmler > Ayıp Yatakta Olur Türkçe Dublajlı Fransız Filmi

Ayıp Yatakta Olur Türkçe Dublajlı Fransız Filmi

Pazar, 08 Kas 2009 yorum ekle yorumlara git

Ayıp Yatakta Olur Filmini İzle

Ayıp Yatakta Olur Türkçe Dublajlı Fransız Filmini aşağıdaki bağlantıyı takiben izleyebilirsiniz..Sex is Comedy filminin kısa konusu Jeanne (Nikita’nın ödüllü başrol oyuncusu Anne Parillaud) istediği filmi çekmek için herşeyi göze alan, heyecanlı ve ihtiraslı bir yönetmendir. Fakat çekimlerini bitrimek üzere olduğu filmin son sahnesinde oyuncuları ona zorluk çıkartır ve en can alıcı sahneyi bir türlü beceremezler; yani seks sahnesi.Kadın oyuncu çıplaklığa karşı çıkarken erkek oyuncu ise çoraplarını bile çıkartmayı reddeder. Jeanne, oyuncularının birbirlerine yakınlaşmasını beklerken sonuç sadece gerilen sinirlerdir. Jeanne, pes etmez ve genç oyuncularını yola getirmek için her yolu denemeye karar verir..Film Sinemalar.Com’dan 6.0 puan almıştır..


Film çalışmıyorsa lütfen en alttaki yorum bölümüne yazın, hemen düzeltelim..!
 • Facebook
 • Twitter
 1. umut demir
  Pazartesi, 16 Kas 2009 zamanında 23:23 | #1

  Öncelikle film fransız filmi olduğından tabiki açık sahneler war ama onun dışında filmin ele aldığı konu çok değişik.Filmi beğendim ama size tavsiye edemem nedenini merak edenler filmi izlesin.Siteye teşşekürler.

 2. fırat
  Perşembe, 11 Mar 2010 zamanında 10:37 | #2

  sayın yönetici film açılmıyor hata veriyor izleyemedim ama yinede emeğinize teşekkürler

 1. şimdilik geri bağlantı yok