Hazine Avcıları Tarzan TRANSCENDENCE Robocop Çocuk Büyütme Rehberi Dhoom 3 Lego Galaksinin Koruyucuları Efsane Beşli Suç Çetesi Ölüm Yarışı 3 Yarışcı Doğanlar Türkçe

Ölü Adam Filmi

Cumartesi, 28 Mar 2009 yorum ekle yorumlara git

Filmin Türü Western..Filmin yönetmenliğini Jim Jarmusch yapmıştır..Filmin senaryosunu Jim Jarmusch yazmıştır..Görüntü yönetmenliğini Robby Müller yapmıştır..Filmin müziği Neil Young yapımıdır..Yapım : 1995, ABD / Almanya / Japonya , 121 dk..Filmde rol alan oyuncular..Johnny Depp (William ‘Bill’ Blake) , Crispin Glover (Makinist) , John Hurt (John Scholfield) , John North (Bay Olafsen) , Robert Mitchum (John Dickinson) , Mili Avital (Thel Russell) , Gabriel Byrne (Charlie) , Lance Henriksen (Cole Wilson) , Michael Wincott (Conway Twill) , Eugene Byrd (Johnny ‘The Kid’ Pickett) , Gary Farmer (Nobody) , Iggy Pop (Salvatore ‘Sally’ Jenko) , Billy Bob Thornton (Big George Drakoulious) , Alfred Molina (Misyoner) , Steve Buscemi (Barmen)
19. yüzyılın ikinci yarısında, kaybedecek bir şeyi olmadığını düşünen genç bir adam, Batı Amerika’nın uç kısımlarına, bilmediği bir yere muhasebeci olmak için gider.Fakat o gidene kadar yerine çoktan başkası alınmıştır. O da ‘’Hiç kimse’’ isimli dışlanmış bir Amerikan yerlisinin hayatına girmesiyle gerçek bir Batılı olmayı kendine iş edinir..Hiç kimse’yle tanışmasıyla hikaye komik ve vahşi bir hal alır. Blake’in doğasına zıt olsa da, durum Blake’i silah kullanan, kural dışı avlanan bir katile dönüştürür. Blake yavaşça kontrolünü kaybeder..

Film çalışmıyorsa lütfen en alttaki yorum bölümüne yazın, hemen düzeltelim..!
 • Facebook
 • Twitter
 1. sinan
  Pazartesi, 20 Nis 2009 zamanında 23:33 | #1

  iyidi tesekurler

 2. sinan
  Pazartesi, 20 Nis 2009 zamanında 23:50 | #2

  guzel bir vestern ornegi ve amerikanin bugunune isik tutan bir yapim emegi gecenlere tesekurler

 3. harun
  Cumartesi, 25 Nis 2009 zamanında 01:11 | #3

  seyrettiğim en kötü westernlerden biriydi tavsiye etmiyorum sıkıcı anlamsız

 1. şimdilik geri bağlantı yok